Valašské Meziříčí ITF
nenastoupila

Zprávy

Češky na mezinárodním mistrovství ČR dohrály

Bez českých tenistek už pokračuje mezinárodní mistrovství České republiky v Přerově. V dnešním druhém kole turnaje Zubr Cup s dotací 25.000 dolarů vypadla nejvýše nasazená Sandra Záhlavová a obhájkyně loňského prvenství Tereza Hladíková. Z nasazených hráček skončila také turnajová šestka Rumunka Simona Halepová.

Grönefeldová vyřadila další Češku, Hladíkovou

Česká tenistka Tereza Hladíková při své premiérové účasti na turnaji elitního okruhu WTA vypadla ve druhém kole. Devatenáctiletá Češka dnes v Bad Gasteinu nestačila na sedmou nasazenou Annu-Lenu Grönefeldovou, které podlehla po setech 3-6 a 2-6.

Hladíková v Rakousku neuspěla v kvalifikaci, teď je ve 2. kole

WTA BAD GASTEIN - Tři ze šesti českých tenistek postoupily v rakouském Bad Gasteinu do 2. kola. Po Benešová a Zahlavové-Strýcové uspěla také Tereza Hladíková, která v hlavní soutěži původně startovat ani neměla. Domácí Klaffnerovou porazila ve třech setech a podruhé v kariéře postoupila do 2. kola turnaje WTA.