
Akugue Noha Noma
Příští zápas
Výsledky na turnajích
Bilance hráče
Tituly
Zranění
Zprávy

Bejlek na oblíbené cihle ožívá. V Maďarsku je suverénní a nechybí ve čtvrtfinále
ITF SZÉKESFEHÉRVÁR - Sára Bejlek (19) se po několika nepovedených turnajích a měsíční pauze vrátila na kurty na maďarském halovém podniku ITF W75 a na oblíbené antuce si zatím vede suverénně. Po demolici domácí naděje Adrienn Nagyové nedala větší šanci ani mnohem nebezpečnější Nomě Nohaové Akugueové (21). Česká teenagerka tak prošla bez ztráty setu do svého druhého letošního čtvrtfinále a o vyrovnání osobního maxima v této sezoně se utká se Sinjou Krausovou (22).

Famózní premiéra! 19letá Nohaová Akugueová si v Hamburku zahraje o titul, poprvé je ve finále i Rusová
Noma Nohaová Akugueová (19) pokračuje v Hamburku ve snovém debutu v hlavních soutěžích na nejvyšším okruhu. Němka, která už ve druhém kole likvidovala dva mečboly a ve čtvrtfinále returnovala na setrvání v zápase, přehrála v semifinále náctiletých talentů 6:3, 6:3 svou vrstevnici Dianu Šnajderovou (19). O titul si zahraje s Arantxou Rusovou (32), jež je ve finále na této úrovni rovněž poprvé.

20. výhra v řadě a ve finále stále neporažená! Brenda Fruhvirtová má v 15 letech už 6 titulů
ITF BRAUNSCHWEIG - Brenda Fruhvirtová má v 15 letech na kontě už 6 titulů z turnajů ITF. Také pošesté zvítězila na antukovém podniku s dotací 25.000 dolarů, v dnešním finále v německém Braunschweigu smetla 6-3 6-1 domácí Nomu Nohaovou Akugueovou, udržela svou finálovou neporazitelnost a vítěznou šňůru natáhla na 20 zápasů.
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele