Apostol Bogdan Ionut - profil

Apostol Bogdan Ionut 

Apostol Bogdan Ionut

Stát: Rumunsko
Věk: 26 (17. 1. 1996)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 524. / 516.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 892. / 588.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Šymkent 2 challenger OF 17.05. 06:00 Apost / Madar - Fayzi / Kalov 3.48 1.25
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 247/181 233/170 9/8 5/3 - -
2022 13/13 13/13 - - - -
2021 34/22 32/19 2/3 - - -
2020 3/6 3/6 - - - -
2019 26/22 26/22 - - - -
2018 41/28 32/23 4/2 5/3 - -
2017 52/24 52/24 - - - -
2016 22/15 22/15 - - - -
2015 29/20 29/20 - - - -
2014 7/14 4/11 3/3 - - -
2013 16/10 16/10 - - - -
2012 3/4 3/4 - - - -
2011 1/2 1/2 - - - -
2010 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 111/116 102/109 8/5 1/2 - -
2022 8/8 8/8 - - - -
2021 9/14 7/11 2/3 - - -
2020 2/4 2/4 - - - -
2019 17/11 17/11 - - - -
2018 20/17 19/15 - 1/2 - -
2017 16/16 16/16 - - - -
2016 5/10 5/10 - - - -
2015 14/16 14/16 - - - -
2014 16/11 10/9 6/2 - - -
2013 2/7 2/7 - - - -
2012 2/2 2/2 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 1
2018 - 1
2017 - 1
2014 - 2
Celkem: 0 5
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
16.12.   Manafov V. - Apostol B. 1K 4-6, 6-3, 6-2 1.13 4.40
15.12.   Apostol B. - Van Beem C. Q-OF 6-1, 6-4    
14.12.   Apostol B. - Grynkowski P. Q-2K 65-7, 6-3, 6-3    
10.12.   Hampel L. - Apostol B. Q-OF 2-6, 7-63, 6-4    
07.12.   Apostol B. - Aleshchev A. Q-2K 67-7, 6-2, 6-4    
30.11.   Hampel L. - Apostol B. Q-2K 7-5, 2-6, 7-64    
  Sibiu challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Volandri F. - Apostol B. 1K 6-2, 6-1 1.06 7.63
  Brašov challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Grigoriu P. - Apostol B. Q-1K 7-5, 7-5    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Alekseenko V. - Apostol B. OF 6-1, 6-2    
26.08.   Apostol B. - Antonescu V. 1K 6-4, 64-7, 6-4    
18.08.   Torroni G. - Apostol B. 1K 3-6, 7-5, 6-2    
15.08.   Horansky F. - Apostol B. ČF 6-4, 6-1    
14.08.   Apostol B. - Ciumac A. OF 6-3, 5-7, 7-5    
13.08.   Apostol B. - Stelian R. 1K 6-2, 6-1    
15.07.   Ciumac A. - Apostol B. 1K 6-4, 3-6, 6-1    
08.07.   Schmid M. - Apostol B. 1K 6-0, 5-7, 6-4    
16.06.   Bourgue M. - Apostol B. 1K 6-2, 6-3    
27.05.   Antonescu V. - Apostol B. 1K 6-3, 6-3    
21.05.   Cociasu A. - Apostol B. 1K 6-1, 4-6, 6-1    
17.03.   Sancic A. - Apostol B. Q-3K 6-2, 6-2    
16.03.   Apostol B. - Sudic P. Q-2K 6-3, 7-5    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
17.12.   Masse / Rebou - Apost / Dima ČF 6-3, 6-3    
16.12.   Apost / Dima - Rajsk / Zbroj OF 6-0, 6-4    
15.12.   Apost / Mugev - Podzu / Podzu F 6-4, 4-6, 13-11    
14.12.   Apost / Mugev - Devia / Manaf SF 7-5, 4-6, 10-8    
12.12.   Apost / Mugev - Hampe / Miedl ČF 6-2, 5-7, 10-8    
11.12.   Apost / Mugev - Fatic / Fiaca OF 6-0, 6-0    
03.12.   Celik / Yalci - Altun / Apost ČF 7-5, 2-6, 10-7    
02.12.   Altun / Apost - Tsiva / Yarko OF 6-4, 6-3    
  Sibiu challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Carpe / Copil - Apost / Patru OF 6-1, 6-1    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Apost / Mugev - Carpe / Fortu F 2-6, 6-3, 10-8    
28.08.   Apost / Mugev - Mensu / Silva SF 6-2, 4-6, 10-7    
27.08.   Apost / Mugev - Aleks / Aleks ČF 5-7, 6-2, 10-5    
26.08.   Apost / Mugev - Craci / Lunca OF 6-4, 6-4    
18.08.   Giurg / Jecan - Apost / Kapog OF 4-6, 6-4, 12-10    
14.08.   Anton / Dima - Apost / Lunca SF 62-7, 7-5, 14-12    
13.08.   Apost / Lunca - Carpe / Craci ČF 6-4, 6-3    
12.08.   Apost / Lunca - Marin / Mirte OF 6-3, 6-3    
18.07.   Corne / Lunca - Apost / Frunz F 6-2, 6-3    
17.07.   Apost / Frunz - Gomez / Loglo SF 4-6, 2-1    
16.07.   Apost / Frunz - Bragu / Gheor ČF 3-6, 6-2, 10-7    
15.07.   Apost / Frunz - Richa / Sulea OF 6-3, 6-4    
09.07.   Carpe / Dubar - Apost / Frunz ČF 4-6, 6-4, 10-8    
08.07.   Apost / Frunz - Gomez / Vujic OF 6-4, 6-3    
16.06.   Carpe / Gawro - Apost / Szeke OF 7-5, 64-7, 10-8    
27.05.   Giurg / Jecan - Apost / Apost OF 3-6, 7-5, 10-4    
20.05.   Corne / Grigo - Apost / Borza OF 6-1, 6-4    
18.03.   Jastr / Reiss - Apost / Szeke OF 6-4, 1-6, 10-7    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
09.05.2022 - 15.05.2022  Šymkent challenger skreč
04.05.2022 - 04.05.2022  Futures 2022 skreč
27.04.2022 - 04.05.2022  Futures 2022 skreč
26.11.2021 - 26.11.2021  Futures 2021 skreč
05.10.2021 - 12.10.2021  Neapol challenger skreč
18.08.2021 - 14.09.2021  Futures 2021 skreč
19.11.2019 - 29.01.2020  Futures 2019 skreč
06.07.2019 - 31.07.2019  Futures 2019 skreč
05.06.2019 - 05.06.2019  Futures 2019 skreč
14.04.2019 - 16.04.2019  Futures 2019 skreč
13.10.2018 - 13.10.2018  Futures 2018 skreč
07.09.2018 - 09.10.2018  Futures 2018 skreč
16.08.2018 - 16.08.2018  Futures 2018 skreč
26.06.2018 - 17.07.2018  Futures 2018 skreč
26.02.2018 - 12.03.2018  Futures 2018 skreč
02.04.2017 - 05.04.2017  Futures 2017 skreč
13.02.2016 - 06.03.2016  Futures 2016 skreč
 
 
 
 
 
TOPlist