Češi v akci, pondělí 15. 1. V Melbourne postupují Siniaková i Allertová. Kolodziejová titul nevybojovala

14. 1. 2018, 21:30
Aktuality 16
Na úvodním grandslamu sezony Australian Open se dnes čeští fanoušci dočkali stoprocentní české úspěšnosti. Kateřina Siniaková udolala Sakkariovou z Řecka a Denisa Allertová zametla s Francouzkou Parmentierovou. Miriam Kolodziejová na ITF v Turecku svůj celkově pátý titul nevybojovala. Na souběžně hrané akci Futures prohráli deblové finále Michal Konečný s Patrikem Riklem.
Výsledky českých tenistů a tenistek (pondělí, 15. ledna 2018)

16
přičemž překvapivě hladší postup slavila Denisa, která toho soupeřce moc nedovolila. Katka mohla taky vyhrát hladce ve dvou setech, ale pohodový vedení 6:2 3:0 trestuhodně promarnila a zbytečně si přidělala spoustu práce navíc ...
Ve druhým kole se ovšem dá pro obě čekat konečná. Zhang a Svitolina asi budou nad jejich síly ...
George_Renel
to vzala za lepší konec, moc se se soupeřkou nepárala. :-)
U Katky to snad byla jen nervozita, protože o moc hůř již hrát nemůže.
Zastřelit, utopit, pověsit do průvanu ... ale stejně tě máme rádi :D :D ....

Mohlo to být klidně 6:2 6:3, ale proč si nezahrát o hodinku a pul dýl, že :)
no zahrávala si s ohněm ... :)
bIbec
Katkáááááá :-)
Katka vede 5:4 a jde podávat. Tak doufám, že to bude. Katko pojď!!!
Je to tam, i když to jednoduché nebylo. Ale je to tááááááááááám!!!
Denča má set nad Parmentier, co sledovat dřív :-)).
Co se týká fanoušků tak Sakkari má proti Katce převahu. Ale doufám, že Katka vyhraje, i když má dost nevýhodu, že nezačínala třetí set na podání, ale kdyby teď brejkla, tak věřím tomu, že si to už dopodává. Je to 3:3.
historik
co tam ta katka provádí Začínám mít obavy teda
Katka se Sakkari na place. Katko pojď!!!
6:2 v prvním setu, tak ještě jeden Katko pojď!!!
To je škody, to je škody, Katka prohrála set a to ze začátku vedla 3:0, pak přišla dvakrát o podání, ale také o něj přišla soupeřka. Nakonec byl TB a tam zase Katka vedla 5:3, ale nakonec ho prohrála 5:7. Ale doufám, že třetí set dá. Zdá se mi přece jen o chlup lepší.
Ondřej.Jirásek
úplně zbytečně ji pustila do zápasu, nechala se hloupě rozhodit, když ztratila podání, přitom pořád vedla... achjo
jj Katka si zbytečně zkomplikovala život a ještě bude mít co dělat, aby neztratila i celej zápas ... :(