Češi v Ostravě dohráli. Do čtvrtfinále neprošel ani Lehečka

Jiří Lehečka do antukového jara před dvěma týdny vstoupil překvapivou porážkou na turnaji ITF s hráčem z druhé tisícovky žebříčku ATP. V Ostravě ovšem 19letý český talent, který už má letos na kontě triumf na nejnižším okruhu ITF a další finále a také semifinálovou účast na challengerech, začal suverénně, když smetl Constanta Lestienna.
Na dalšího francouzského soupeře však recept nenašel. V dnešním souboji o čtvrtfinále prohrál 3-6 4-6 s nasazenou trojkou a 126. hráčem světa Benjaminem Bonzim. Lehečka měl v úvodu zápasu čtyři brejkboly, ale ani jednu šanci nevyužil, sám ztratil hned svůj úvodní game na servisu a ve zbytku zápasu se k žádné další šanci na brejk nedostal.
V Ostravě se v hlavní soutěži představilo pět domácích zástupců a pouze Lehečka s Lukášem Rosolem, který vypadl včera, zvládli úvodní kolo.
Komentáře
Jonáš se ošklivě zranil, byl na vlně ... to samé Tomáš Macháč a Dalibor, všichni tři mají problémy s kotníkem, asi prokletí :)
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele