Krejčíková nebude kvůli zranění hrát ani ve Štrasburku, kde měla obhajovat titul

  • Barbora Krejčíková nebude kvůli zdravotním potížím obhajovat ani loňský triumf ve Štrasburku. Vynechá tak příští týden i generálku před Roland Garros, kde by měla od 22. května obhajovat triumfy ve dvouhře a čtyřhře. Mimo světové dvojky se z turnaje odhlásila také Kateřina Siniaková. Mezi přihlášenými jsou Markéta Vondroušová a Tereza Martincová.
    12. 5., 13:14 | Aktuality |  6 komentářů
    Barbora Krejčíková (© AFP)Barbora Krejčíková (© AFP) 
     
  • Profil hráče

Šestadvacetiletá Krejčíková se naposledy představila na kurtech ve druhé polovině února v Dauhá. Od té doby laboruje se zraněným loktem, a přestože se podle jejích slov stav ruky zlepšuje, termín návratu české tenistky je dál nejasný. Původně měla zahájit antukovou sezonu v dubnu ve Stuttgartu, z turnaje se ale odhlásila, stejně jako z dalších akcí v Madridu, Římě a teď ve Štrasburku.

"Kondičně jsem na tom dobře, dolaďujeme údery a věřím, že tenisově bych to zvládla. Špatně tuhle dlouhou pauzu snáším, ale plusem je, že návrat se už blíží. Ale přesné datum opravdu nedokážu říct," řekla v tomto týdnu Krejčíková novinářům. "Letošní Roland Garros neberu jako vrchol, spíš jako začátek mého návratu. Věřím, že vrcholy v této sezoně přijdou," doplnila druhá hráčka světa.

Místo Krejčíkové bude jedničkou turnaje ve Štrasburku Jelena Ostapenková z Lotyšska, které patří 13. místo v žebříčku WTA.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz, ČTK
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (6)
12.05.2022 16:47Od: tommr
místo Báry bude jedničkou turnaje ve Štrasburku Karolína Plíšková která dostala WC ... smile
Víc než neúčast Báry mě nemile překvapuje absence Katky Siniakový. U ní to zřejmě vypadá taky na vážnější zdravotní problém ... smile
[ Reagovat ]
12.05.2022 20:46Od: Fandina
Bylo by fajn, kdyby se Kája rozehrála. Když chtěla WC, asi se cítí zdravotně OK, ale evidentně to není ono výsledkově, tak je fajn, že to zkouší znovu.
[ Reagovat ]
12.05.2022 15:59Od: FandimRF
chybět nikomu nebude, ať jde raději vařit u plotny, alespoň udělá taky jednou něco užitečného
[ Reagovat ]
12.05.2022 17:33Od: bezik
Kolik jsi dneska vykopal kanálů? Nebo jsi vykonal něco jiného užitečného?
[ Reagovat ]
12.05.2022 18:49Od: Ela-fon-isi
Přesně naopak. Bude chybět!
[ Reagovat ]
12.05.2022 21:33Od: Liverpool22
smilesmile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist