Šarapovová pomůže Rusku ve Fed Cupu
"Nevím, jestli to víte, ale budu hrát za Rusko Fed Cup proti Španělsku," napsala na svých stránkách Šarapovová, která se na soutěž, v níž budou triumf obhajovat české tenistky, těší. "Jsem ráda, že si zahrajeme v Moskvě. Napřed si užiju čtyři týdny australského léta (kvůli Australian Open) a potom týden moskevské zimy," radovala se.
Za finalistky posledního ročníku Fed Cupu naposledy Šarapovová nastoupila v únorovém čtvrtfinále, kde po prohře ve dvou setech s Francouzkou Virginií Razzanovou nebyla vůbec nominována do zbývajícího programu. Její krajanky pak sice v semifinále rozdrtily Itálii 5:0, ve finále ovšem podlehly Češkám.
Komentáře
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele