10. 10. 2023, 08:55
Video dne 13
Tenisovým fanouškům se svým kontroverzním chováním připomněl bývalý 18. hráč světa Benoit Paire. Náladový Francouz předvedl svou slabší tvář na challengeru ve španělské Málaze, kde v pondělí 'odchodil' zápas prvního kola proti domácímu Pedru Martínezovi.
Benoit Paire (© Profimedia)

34letý vítěz tří antukových turnajů ATP byl od začátku podrážděný, odpálil míček daleko mimo kurty, vypouštěl výměny, kazil snadné údery a po 17 minutách dostal kanára.

Ve druhém setu se pokusil zabojovat, ale když v páté hře nevyužil čtyři brejkboly a vzápětí počtvrté přišel o podání, za stavu 0:6 a 2:4 utkání vzdal a z posledních osmi zápasů si připsal šestou porážku.

Aktuálně 123. hráči světa navíc hrozí, že opakovaně dostane pokutu za vypuštění zápasu.