Wawrinka věří, že na antuce najde ztracenou formu

Stan Wawrinka měl skvělý vstup do sezony. Vyhrál turnaj v Čennaí, při obhajobě triumfu na Australian Open padl až v semifinále po pětisetové bitvě se světovou jedničkou Novakem Djokovičem a v Rotterdamu přidal další titul.
V druhé polovině února se mu však přestalo dařit. Na posledních třech turnajích si připsal pouze dvě výhry, z posledních čtyř duelů vyhrál jen po boji nad Carlosem Berlocqem. Prohrál se Sergejem Stachovským, Robinem Haasem a naposledy v neděli v Miami nestačil na Adriana Mannarina.
"Odehrál jsem špatný zápas a velmi špatnou sérii turnajů. Vůbec se mi nepodařilo najít svou obvyklou úroveň hry," řekl Wawrinka. "Nešlo mi to ani v tréninku. Nevím, jestli to bylo mnou, míčky nebo podmínkami, ale nemohl jsem se do toho vůbec dostat."
Nyní čerstvý třicátník věří, že slabší období zlomí na antuce. Už od 13. dubna bude v Monte Carlu obhajovat svůj jediný titul z turnajů Masters.
"Antuka se blíží. Bude to jiný povrch, jiné míčky, jiné podmínky. Turnaje v Evropě mám rád," těší se osmý hráč světa. "Je to pro mě zklamání, že teď prožívám takové slabší období po tak dobrém vstupu do sezony, ale je to jen jedna část dlouhého roku," dodal Švýcar, který má v této sezoně bilanci 16-4.
Komentáře
Co takhle Edmund (Paire) 2.6. Paire hraje příšerně, kurz by ale ještě mohl stoupnout.
Jassica(Roger) 3.6
Cunha(JP Smith) 5.5
Gasparyan 3.22
Beygelzimer 1.80
Soylu 2.88
Rogers 1.78
Tento tyden to chodi moc pekne.Na to, ze jsem nechtel nic hrat.
Dneska se mi to moc nelibilo
.
Ale Soylu a Gasparyan jsem nakonec dal.
Víkend je dycky volnější.
Utahala me.;)
http://www.tennis-arena.cz/video-ze-by-cena-fair-play-oslavenec-stan-predvedl-gesto-roku-6452cz/
Kloboucek, ...to je jas jasu.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele